Лечение наркомании и  алкоголизма - НЦ Narko-Alko-Stop в Харькове

 

 

Работаем круглосуточно Анонимно Опыт более 15 лет

Приватний наркологічний центр в Харкові пропонує послуги лікування наркоманії та алкоголізму, реабілітації та діагностики стану здоров’я наркозалежних людей. За помірними цінами ми допоможемо пережити періоди запою та абстистентного синдрому. Лікарі в наркоцентрі в Харкові мають багаторічний досвід у виведенні з запою та комплексному лікуванню наркоманії, детоксикації та повного очищення організму від наркотичних речовин.

Харківська наркологічна клініка - це одне з небагатьох місць України, вам запропонують найсучасніші методи лікування наркоманії, які показали себе в багатьох країнах та допомогли позбавитися наркозалежності тисячам людей. Ми працюємо вже багато років і готові запропонувати вам безліч ефективних методів терапії та лікування наркотичної залежності, які розробляються нашими досвідченими фахівцями. Наші працівники – це лікарі та психологи вищої категорії, які мають багатий досвід роботи з найтяжчими хворими алкогольною та наркотичною залежністю. Наш наркоцентр має можливість допомогти кожному, хто готовий жити повноцінним життям без наркотиків та алкоголю.

Подробнее: Харківська наркологічна клініка

Залежність від тих чи інших наркотичних речовин сьогодні чи завтра призведе до критичної риси,  коли наркозалежний самостійно вже не в змозі відмовитися від чергової дози наркотику, навіть коли він сам цього хоче. В таких ситуаціях Харківський наркологічний центр надає свою послугу – виклик нарколога додому. Вам потрібно лише наважитися набрати номер телефону ,і ми зможемо вам допомогти. Виїзд лікаря-нарколога додому відбувається протягом короткого проміжку часу, щоб як найшвидше надати наркоману кваліфіковану медичну та психологічну допомогу. Наші фахівці зможуть домогтися взаєморозуміння з наркозалежним та заслужити його довіру, щоб надалі переконати його почати курс лікування в нашому центрі . Ми повернемо вас до нормального життя – лише подзвоніть.

Наркоманія – це хвороба, при якій зволікання лікуванням загрожує поганими наслідками, тому виклик нарколога додому може бути єдиним шансом, щоб позбавитися наркотичної залежності. Кваліфікована допомога, яку надають наші лікарі, можливо врятує життя наркоману при передозуванні наркотиками та інших наслідках вживання їх. Щоб скоріше допомогти при ломці і повернути наркомана до нормального буття, лікарі нашого наркологічного центру застосовують сучасні медичні препарати, які підбираються для кожного пацієнта індивідуально.

Подробнее: Виїзд лікаря-нарколога - приватний наркологычний центр

Харківський наркологічний центр надає послугу виклику лікаря-нарколога додому. Ця послуга зараз стала дуже популярною та має безліч плюсів. Вдома наркоман в безпеці та не відчуває дискомфорту. Виклик нарколога додому – екстрена процедура, яка спрямована на медичну допомогу при необхідності, моральну підтримку та професійну консультацію психотерапевта.  Ціни на лікування від наркотичної залежності ви можете з’ясувати, подзвонивши до нас в реабілітаційний центр.

Виклик нарколога додому – це перший і найважливіший крок в нове життя без наркотиків. Але, щоб досягнути дійсно гідного результату, лікування наркозалежності повинно проходити в стаціонарі Харківського наркологічного центру. У нас залежна людина  відчує підтримку психологів та знаходитиметься під цілодобовим наглядом професійних та досвідчених лікарів. Харківська наркологічна клініка має всі можливості, щоб допомогти вам в боротьбі із наркотичною залежністю.

Подробнее: Нарколог за викликом

Залежність від алкоголю являє собою дуже складну хронічну хворобу. І в цьому, окрім самої людини, яка потрапила в алкогольну пастку,  ніхто не винен. Алкоголізм починається з першого бокалу або стакану алкогольного напою, згодом людина вже не в змозі відмовитися від алкоголю і стає хронічним алкоголіком. Від алкоголізму страждають не лише залежні люди, але й родичі та друзі алкоголіка. Адже вони мають допомогти рідній людині, не дати впасти в прірву.

Для цього родичі алкоголіка повинні набратися терпіння  та намагатися стати ближче до залежної людини, щоб викликати довіру та стати другом а не ворогом. Бо саме родичі мають можливість вмовити алкоголіка пройти курс реабілітації та відмовитися від алкоголю назавжди. Приватна лікарня пропоную афективне лікування та реабілітацію алкоголізму – анонімно!

Лікування алкоголізму у стаціонарі

Подробнее: Алкоголізм. Як допомогти?

Ігроманія дуже важко лікувати, так як ігроманія – це хвороба, при якій людина залежить від гри на психологічному рівні. Яскравий прояв ігроманії полягає в хворобливій тязі та потребі у постійній участі в різноманітних іграх.

 

Якщо ігроманію не лікувати, то симптоми цієї хвороби зростатимуть і будуть ускладнюватися, а це може загрожувати соціальними наслідками. З часом зіпсуються довірливі стосунки в родині, руйнуються зв’язки з друзями. Поведінка людини, що потрапила у пастку залежності від гри згодом стає нестриманою та антигромадською. Найстрашніше, що така залежність може стати симптомом депресії та навіть шизофренії. Спеціалісти в області лікування ігроманії виділяють декілька головних причин залежності від гри. Це може бути почуття непотрібності нікому, самотності ,а також різноманітні психічні порушення та нестримне бажання легкої наживи. І взагалі однією з причин може бути загальна піддатливість до різних залежностей.

Лікування ігроманії у Харкові

Подробнее: Ігроманія. Як лікувати?