Лечение наркомании и  алкоголизма - НЦ Narko-Alko-Stop в Харькове

 

 

Работаем круглосуточно Анонимно Опыт более 15 лет

Харківський наркологічний центр надає послугу виклику лікаря-нарколога додому. Ця послуга зараз стала дуже популярною та має безліч плюсів. Вдома наркоман в безпеці та не відчуває дискомфорту. Виклик нарколога додому – екстрена процедура, яка спрямована на медичну допомогу при необхідності, моральну підтримку та професійну консультацію психотерапевта.  Ціни на лікування від наркотичної залежності ви можете з’ясувати, подзвонивши до нас в реабілітаційний центр.

Виклик нарколога додому – це перший і найважливіший крок в нове життя без наркотиків. Але, щоб досягнути дійсно гідного результату, лікування наркозалежності повинно проходити в стаціонарі Харківського наркологічного центру. У нас залежна людина  відчує підтримку психологів та знаходитиметься під цілодобовим наглядом професійних та досвідчених лікарів. Харківська наркологічна клініка має всі можливості, щоб допомогти вам в боротьбі із наркотичною залежністю.

Виклик нарколога додому надає вам можливість вдома отримати необхідний комплекс медичних заходів, щоб вивести наркомана зі стану абстинентного синдрому. Спеціалісти Харківської наркологічної клініки роблять це досить швидко та безболісно, використовуючи найсучасніші медичні препарати. Всі послуги, які надає наш наркологічний центр - повністю анонімні.

Викликавши нашого нарколога додому, ви маєте пам’ятати, що спеціалісти, які приїжджають на виклик, не засуджуватимуть наркомана, а спробують йому допомогти.