Лечение наркомании и  алкоголизма - НЦ Narko-Alko-Stop в Харькове

 

 

Работаем круглосуточно Анонимно Опыт более 15 лет

Залежність від алкоголю являє собою дуже складну хронічну хворобу. І в цьому, окрім самої людини, яка потрапила в алкогольну пастку,  ніхто не винен. Алкоголізм починається з першого бокалу або стакану алкогольного напою, згодом людина вже не в змозі відмовитися від алкоголю і стає хронічним алкоголіком. Від алкоголізму страждають не лише залежні люди, але й родичі та друзі алкоголіка. Адже вони мають допомогти рідній людині, не дати впасти в прірву.

Для цього родичі алкоголіка повинні набратися терпіння  та намагатися стати ближче до залежної людини, щоб викликати довіру та стати другом а не ворогом. Бо саме родичі мають можливість вмовити алкоголіка пройти курс реабілітації та відмовитися від алкоголю назавжди. Приватна лікарня пропоную афективне лікування та реабілітацію алкоголізму – анонімно!

Лікування алкоголізму у стаціонарі

 

 

При алкогольній залежності людина страждає як фізичними розладами так і психічними. З часом алкоголіки повністю деградують, у них починаються різноманітні проблеми зі здоров’ям внутрішніх органів, вони дуже швидко старіють, порушується обмін речовин, дає збій нервова система людини.  Алкозалежна  людина може страждати на слухові галюцинації.

В нашій приватній клініці вам допоможуть позбутися будь-якої залежності. Лікування алкоголізму проходить в стаціонарі клініки. У нас працюють досвідчені та кваліфіковані лікарі та психотерапевти, які вміють працювати з алкозалежними людьми. Ми створили максимально комфортні умови для перебування у стаціонарі. З алкозалежними людьми працюють найкращі психологи. Ми допоможемо вам увійти в нове тверезе життя повне яскравих кольорів та радості. Ефективне анонімне лікування алкоголізму в нашому центрі у Харкові!