Лечение наркомании и  алкоголизма - НЦ Narko-Alko-Stop в Харькове

 

 

Работаем круглосуточно Анонимно Опыт более 15 лет

Ігроманія дуже важко лікувати, так як ігроманія – це хвороба, при якій людина залежить від гри на психологічному рівні. Яскравий прояв ігроманії полягає в хворобливій тязі та потребі у постійній участі в різноманітних іграх.

 

Якщо ігроманію не лікувати, то симптоми цієї хвороби зростатимуть і будуть ускладнюватися, а це може загрожувати соціальними наслідками. З часом зіпсуються довірливі стосунки в родині, руйнуються зв’язки з друзями. Поведінка людини, що потрапила у пастку залежності від гри згодом стає нестриманою та антигромадською. Найстрашніше, що така залежність може стати симптомом депресії та навіть шизофренії. Спеціалісти в області лікування ігроманії виділяють декілька головних причин залежності від гри. Це може бути почуття непотрібності нікому, самотності ,а також різноманітні психічні порушення та нестримне бажання легкої наживи. І взагалі однією з причин може бути загальна піддатливість до різних залежностей.

Лікування ігроманії у Харкові

 

Життя людини, що втратила контроль над собою та стала залежною від ігор, протягом короткого часу руйнується, людина втрачає роботу та друзів. Залежного від гри все більше і більше не цікавить все, що відбувається навколо нього. Жодна людина, коли вирішує вперше зіграти, не оцінює наслідки та глобальність можливої біди. Спочатку гра супроводжується азартом, захопленістю, а потім ця ейфорія переростає у відчайдушність та страх, які супроводжуються самотністю.

Вилікувати ігроманію можливо, але це дуже складно. Наша спеціалізована наркологічна клініка має все необхідне, щоб вам допомогти. Лікування ігроманіі у Харкові – анонімно!